першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Cуддя Ленінського районного суду Полтави був шокований

18-06-2007 09:31 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1182148294.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Гр.К. 3 березня ц.р. була вивезена з дому колишнім співробітником полтавської міліції після того, як отримала телеграму від внучки про призначення переговорів про спадщину. Хронічно психічно хвора людина, але здорова фізично, через день робить заповіт на особу, що її помістила до загальної лікарні, а ще через день помирає. Щоб заплутати, на наш погляд, сліди скоєного злочину. прокуратура та міліція в постанові про відмову в порушенні кримінальної справи встановлює день смерті саме 30 лютого і просить суд залишити дану постанову в силі. Але ж тоді слід ввести зміни й в календарі... Тому суд відмовив прокуратурі, а справу направив для додаткової перевірки. Однак прокуратури області не погодилась з рішенням суду і оскаржує його, в тому числі і в тій частині, що гр.К. померла саме 30 лютого 2007 року. А як вирішить апеляційний суд суд? При надзвичайно високому рівні корупції на Полтавщині можливо все.

18-06-2007 09:31 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1182148294.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua