першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Форум „Луганщина-Молодь-Майбутнє”

20-06-2007 09:17 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1182320264.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Наприкінці травня в Луганську відбувся обласний молодіжний форум „Луганщина-Молодь-Майбутнє”. Він став гарною можливістю для активних членів Луганського обласного осередку ВМГО „Демократичний Альянс” в черговий раз показати себе з чудового боку. Окрім того, у форумі брали участь активісти молодіжних організацій Луганської області, а також міста Ростов-на-Дону. Кожна з організацій-учасників презентувала свою діяльність.

Метою цього заходу було об’єднати молодь Луганської області та активізувати її діяльність та участь у громадському житті суспільства.

Учасники Луганського обласного осередку ВМГО„ДемАльянс” брали активну участь у роботі різноманітних комітетів форуму. Валенина Михайловська була активною учасницею комітету захисту прав та свобод молоді, Муляр Світлана – комітету охорони здоров’я молоді. Кожний з комітетів розробив проект за тематикою.

По закінченню форуму учасники прийняли резолюцію, яку подали до розгляду представникам влади Луганської області.

До речі, комітет самоврядування й надалі працює над своїм проектом з ініціативи модераторів комітету.

Олексій БЄСКЛЄТКО

http://www.cdyu.org/ukr/index.php?page=news/news177

20-06-2007 09:17 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1182320264.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua