першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

“Громадами Проти Корупції”

20-06-2007 09:20 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1182320412.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Цієї думки додержуються члени Луганського обласного осередку ВМГО „Демократичний альянс”. На днях активісти цього осередку взяли участь у роботі семінару „Громадами проти корупції: від балачок до дії”. Цей семінар проводився за технологією „Відкритий простір” з ініціативи Східноукраїнського центру громадських ініціатив „Тотальна акція на підтримку прав людини та демократії”. На цьому семінарі учасники змогли поділитися своїми думками про корупцію в Україні, запропонувати ряд проектів по вирішенню цієї актуальної для громадськості проблеми.

Окрім того, цей семінар став стартовим майданчиком для налагодження взаємодії між громадськими організаціями Луганської та Донецької областей.P. S. За детальною інформацією про Східноукраїнський центр громадських ініціатив та його діяльність звертайтесь до джерела в мережі Інтернет: www.totalaction.iatp.org.ua.

http://www.cdyu.org/ukr/index.php?page=news/news178

20-06-2007 09:20 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1182320412.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua