першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Вуличне опитування у Вінниці показало зміну ставлення до влади

22-06-2007 18:21 Вінничина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1182525709.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

"Що Ви думаєте про дії міської ради ?", "Які проблеми міста ви вважаєте найбільш гострими?" - на ці запитання відповідали вінничани під час вуличної акції "Запитай у депутата", яку проводила 21 червня у Вінниці громадська організація "Подільський центр соціальних технологій".
Всі відповіді записувались і вивішувались на зроблену з тканини "Стіну правди".

Люди писали про різне - необлаштовані і неприбрані пляжі , відсутність місць для катання на роликах,діяльінсь жеків. Ось деякі цитати:" Особливо вражають під'їзди. З моменту здачі дому крапля води не впала на підлогу. Двірники метуть тільки вулицю, а під'їзди їх необходять. ", "Що потрібно Україні та Вінниці? Притулок для бездомних тварин!!! Хіба можливо СПРАВЖНІЙ людині дивитись на страждання тих, хто не може нічого не зробити, ні сказти у свій захист?!",
"Вода, яку ми п`ємо - забруднена! ","Я повністю задоволений нашою міською владою!!! Але однепобажання - більше танців!!! Ще більше танців. І ще більше танців. Рух - це життя", "Зверніть, будь ласка, увагу на стан дитячих бібліотек: проведіть кілька показових акцій для дітей та батьків, залучайте молодше покоління до читання, зробіть у таких бібліотеках читцькі зали з іграшками, комп*ютерами, м*якими куточками. "

Близько 200 думок про проблеми міста і дії влади ми отримали під час акції. Всі вони обробляються і будуть передані депутатам міської ради. Але що вражає організаторів - це поява позитивних відгуків про роботу міської влади. Два роки тому, при проведенні аналогічної акції у Вінниці , ми не отримали жодного позитивного відгука про місцеву владу , натомість - цього раза "стіна" рясніла подяками міському голові та міській владі.

22-06-2007 18:21 Вінничина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1182525709.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua