першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Лідері по застосуванню катувань відомі

23-06-2007 05:07 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1182564459.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Центр "Солідарність проти корупції" провів аналіз застосування катувань в правоохоронних органах. Лідерами стали начальника УБОЗу Плужнік О.А., його заступник Бендрик Г.І. та прокурор області Войцишен В.Д. За застосування катувань під час досудового слідства, яке привело до смерті затриманих. засуджено одного співробітника міліції, другий помер під час судового слідства, а третій... пересів у крісло судді і став недоторканим. Злочинці в міліцейській формі, користуючись покровительством прокурора області та окремих суддів, продовжують гвалтувати, обкрадати та катувати затриманих, аби лиш отримати зізнання в скоєнні злочину, або великі суми грошей за закриття кримінальної справи. Таким чином, розмах корупції та організованої злочинності стає неконтрольованим. Лише гроші можуть спасти затриманого від середньовічних методів катування. А прокурор, як завжди відпишеться на скаргу рідних: "Прокуратура перевірила заяву, факти не підтвердились. Заява зроблена з метою уникнути відповідальності за скоєний злочин". Тож вітаємо прокурора Полтавської області Войцишена В.Д. з Днем жертв катувань. Аби ще Генеральний прокурор якусь медальку причепив. Премії не треба. Грошей вистачає... і є де взяти. Чи не тому прокуратура області обставлена найдорожчими в світі іномарками, що належать співробітникам прокуратури та УБОЗу?

23-06-2007 05:07 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1182564459.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua