першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Онопенка: половина судових рішень судді Блажко скасовується

23-06-2007 08:09 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1182575365.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

- На мою думку суддя Блажко, або абсолютно некомпетентна, або, скоріш за все – продажна до мозку костей, - заявив юрис-консульт Центру „Солідарність проти корупції в судах Полтави” Дмитро Сінний під час розгляду справи про виправлення запису в Свідоцтві про народження неповнолітньої Анни Гальян в апеляційному суді Полтавської області. В рішенні суду вказано: „На час зачаття дитини Гальян Віктор Іванович перебував в місцях позбавлення волі і тому не може бути біологічним батьком.
Суддя Блажко ігнорувала вимоги Закону, в тому числі і Кодексу про шлюб та сім’ю, який діяв на час народження дитини. При живих батьких дитині помилково було вписано інше по-батькові, ніхто не звертав на це уваги, але після смерті батька відкрилась спадщина. Суддя й вирішила, на нашу думку, допомогти обікрасти сироту.
На щастя, ганебна постанова скасована, запис у відділі реєстрації актів цивільного стану змінено. Суддя ж Октябрьського районного суду Полтави Блажко Ірина Олексіївна продовжує „виносити суддівські помилки” в . справах, що стосуються майна. Звернення громадян до голови апеляційного суду Оніщенка В.І.та до голови ради суддів Давиденка Е.В. з проханнями вплинути на "матеріально зацікавлену суддю" результатів не дають

23-06-2007 08:09 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1182575365.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua