першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Кримінальний злочин службовців Пенсійного Фонду України проти …с

26-06-2007 22:31 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1182886312.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Кримінальний злочин службовців Пенсійного Фонду України проти …сотень тисяч пенсіонерів!!!
На офiцiйному сайтi ПФУ,за адресою: http://www.pfu.gov.ua/control/uk/publish/article;jsessionid=A1F19E190B65D763386CE6757FB5775A?art_id=61204 читаємо:

Кабінетом Міністрів України в квітні місяці схвалена постанова "Про підвищення пенсій деяким громадянам у зв'язку із зростанням середньої заробітної плати"
При визначенні індивідуального коефіцієнту підвищення пенсійних виплат в минулому році порівнюватимуться розміри пенсійних виплат станом на 31 грудня 2006 року до розміру пенсійної виплати станом на 31 грудня 2005 року, або на день призначення пенсії, у разі якщо пенсію призначено після 1 січня 2006 року, або на дату переводу з виду на вид із зміною закону, відповідно до якого була призначена пенсія, у разі якщо переведення з виду на вид проведений після 1 січня 2006 року, а також поновлених, перерахованих з урахуванням середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України, за календарний рік, що передує попередньому року підвищення пенсій (2005 рік).
Офіційний документ КМУ за адресою: (http://www.nau.kiev.ua/nau10/ukr/show.php?uid=1136.680.0 )
...3. Коефіцієнт підвищення пенсійних виплат у минулому році (КП(п)) обчислюється для кожного пенсіонера окремо за такою формулою:
КП(п) = ПВ(2) : ПВ(1)
... Для обчислення ПВ(1) застосовуються розміри пенсій, які склалися на 31 грудня року, що передує попередньому року підвищення пенсії, або на день призначення пенсії у разі, коли її призначено після 1 січня року, що передує року підвищення пенсії, або на день перерахування, поновлення пенсії у разі, коли її перераховано, поновлено після 1 січня року, що передує року підвищення пенсії; …Для обчислення ПВ(2) застосовується розмір пенсій, який склався на 31 грудня року, що передує року підвищення пенсії.
Як бачите , з офiцiйного тексту ПФУ, за пiдписом В.С.Микитенко,замiсть фрази «або на день перерахування , поновлення пенсії у разі, коли її перераховано, поновлено після 1 січня року, що передує року підвищення пенсії;»,передбаченої КМУ, появилось отаке:«або на дату переводу з виду на вид із зміною закону, відповідно до якого була призначена пенсія, у разі якщо переведення з виду на вид проведений після 1 січня 2006 року» Слова «на день перерахування»... зникають !??? Сотні тисяч пенсiонерів , яким КМУ пiдвищує пенcії постановами №675 та №684 нахабно обдурені Пенсійним фондом України!!!
Для Генеральної Прокуратури України:
За такі дії потрібно терміново притягнути В.С.Микитенко….до кримінальної відповідальності, згідно частини 2, статтi 366 Кримінального Кодексу України :
Стаття 366. Службове підроблення
1. Службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів -карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. 2. Те саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, -карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

26-06-2007 22:31 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1182886312.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua