першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Час заслухати депутатів місцевих рад

27-06-2007 09:33 Волинь // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1182926013.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Дії депутатів і виконкому Нововолинської міської ради Волинської області мені, жителю м.Нововолинська Ковальчуку В.П. і іншим мешканцям міста майже невідомі. У 2006 році не оприлюднено жодного рішення ради, не оприлюднена інформація про продаж комунального майна та землі. На нашу вимогу опублікувати ці дані, ми отримали відмову. Дії наших можновладців бачимо тільки по рахунках за комунальні послуги, за парканами, якими обгороджують щойно продані земельні ділянки, за новими авто, придбаними виконкомом для себе за наші кошти.
Статут місцевої громади і рішення міської ради про місцеві ініціативи не прийняті. Я і всі інші жителі м.Нововолинська відсторонені від участі в управлінні і контролі дій місцевої влади.
Депутатський прийом не ведеться.
Тому я звернувся із одинаковою заявою до кожного з депутатів нашої міської ради, в якій попросив дати відповідь на запитання, які стосуються їхньої діяльності і які, згідно чинного законодавства мають бути заслухані на громадських слуханнях.(Текст заяви дивіться у прикріпленому файлі).
Так як заяви депутатам зареєструвати у міській раді і виконкомі неможливо (отримав відмову), то на моє прохання ці заяви передали депутатам під час сесії міської ради 20 червня. На цій же сесії депутати прийняли рішення дати колективну відповідь на мої заяви, що суперечить чинному законодавству України і Конституції України.
Я також виступаю ініціатором громадських слухань "Про діяльність Нововолинської міської ради і виконавчого комітету". Відповідну заяву міському голові про надання приміщення для громадських слухань 27-28 липня 2007 року зареєстровано в Нововолинському міськвиконкомі.
Запрошую членів територіальної громади м.Нововолинська, всі політичні сили, а особливо працівників центральних органів БЮТ, НСНУ, УНП, Пори (депутати цих політичних сил є у нашій раді), громадські організації
підтримати і взяти участь у громадських слуханнях, що пройдуть 27-28 липня 2007 р. у міському будинку культури (якщо міський голова надасть це приміщення) або на міській площі у разі відмови надати приміщення міським головою.
Про своє рішення прийняти участь у громадських слуханнях прошу повідомити за телефоном: 8-03344-4-11-90 або 8-050-378-37-16.
Ковальчук Василь Петрович, житель м.Нововолинська Волинської обл.

MsWord document
Заява депутату.doc

23.50 Kb

27-06-2007 09:33 Волинь // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1182926013.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua