першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Медведька: 5 міліціонерів пограбували полтавця

28-06-2007 10:25 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1183015526.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

10 червня 2007 року під вікнами свого будинку, на очах в мешканців будинку, з застосуванням сльозогінного газу п"яні міліціонери побили та відібрали золотий ланцюжок вартістю понад 2000 грн в 2о-річного Миколи П. Відразу ж батьки потерпілого звернулися за допомогою до міліції. Хлопцю, крім іншого перебили носа, нанесли інші ушкодження. Вже два тижні батьки намагаються притягнути винних до відповідальності, прізвища трьох встановлені, інших двох міліціонери не називають, кажуть, що перебували в одній машині випадково.
Прокуратура Полтавської області намагається приховати скоєний міліціонерами черговий тяжкий злочин - розбійний напад з метою заволодіння майном потерпілого. До цього часу жодного результату немає. В Полтаві прості люди залякані злочинними угрупуваннями, які створені, на нашу думку, в лавах прокуратури та міліції для скоєння корисливих злочинів, очевидно, для накопичення коштів на виборчу кампанію одній з партій.

28-06-2007 10:25 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1183015526.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua