першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Кореспондент "Фактів" оббрехала профспілкових активістів

28-06-2007 14:56 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1183031764.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Октябрьським райсудом Полтави визнано неправдивою інформацію, розповсюджену кореспонденткою газети "Факти" Г.Волковою. Завдяки цій інформації було арештовано профактивістів під час виборчої кампанії та кинуто до в"язниці на 5 місяців. З Волкової та газети "Вечірня Полтави", яка розповсюдила брехливу інформацію, стягнуто моральну шкоду на користь голови Полтавської міської профспілки "Солідарність", а редакцію газати, крім того, зобов"язано в місячний термін помістити спростування. Прокуратурою вирішується питання про притягнення до кримінальної відповідальності за дачу завідомо неправдивих показів кількох "потерпілих" по справі.

28-06-2007 14:56 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1183031764.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua