першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Корнієнка: полтавська міліція ховається від правосуддя

29-06-2007 10:01 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1183100471.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Більше 10 цивільних позовів розглядається судами проти полтавських міліціонерів, які шляхом чисельних правопорушень нанесли збитки громадянам. Керівництво УМВС в області ігнорує виклики до суду, надаючи своїм працівникам відпустки саме на час судових засідань терміном на 3-5 днів. Але ж відповідачами по справі, як правило, є юридичні особи: УМВС, ПМУ, УБОЗ і тому повинен з"являтись не конкретний представник-фізична особа, а представник юридичної особи, або її керівник. Механізм простий- представником відповідача-УМВС призначають конкретного працівника, а напередодні дня слухання справи в суді цьому працівнику надають короткотермінову відпуску. На ухвали суду суду керівництво УМВС в області не реагує, намагаючись уникнути відповідальності. Таким чином міліцейський "безпрєдєл" в Полтаві триває.

29-06-2007 10:01 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1183100471.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua