першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Реалізація прав громадян на самоврядуванняч

29-06-2007 18:39 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1183131582.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти


Реалізація прав громадян на самоврядування

Громадянське суспільство Чернігова, яке зараз активно розвивається фактично позбавлене права на механізми участі в місцевому самоврядуванні і головним завданням на сьогодні для громадських організацій та активних громадян є участь у процесі розробки, лобіювання і прийнятті ”Положення про ОСН”, завдяки якому громада зможе перебрати на себе частку повноважень місцевого самоврядування. ОСН зможе вирішувати наступні завдання: створювати умови для участі жителів у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і законів України; задовольняти соціальні, культурні, побутові та інші потреби жителів через сприяння у наданні їм відповідних послуг; приймати участь реалізації соціально-економічного, культурного розвитку відповідної території, інших місцевих програм.
Центр „Доброчин” розпочав реалізацію проекту „Реалізація прав громадян на самоврядування”, в рамках якого передбачається розробка Положення „Про створення та діяльність ОСН в м. Чернігові” та проведення лобістської кампанії по прийняттю Положення.
Довгостроковим результатом втілення цього проекту має стати прийняття Положення, що сприятиме залученню муніципальної громадськості до вирішення проблем місцевого значення.

Діяльність буде проходити за підтримки Міжнародного фонду „Відродження”.

29-06-2007 18:39 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1183131582.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua