першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

"Ментовський беспредєл" в Полтаві вдалось зупинити "Солідарності

30-06-2007 08:19 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1183180745.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Десятки громадян, що святкували День Конституції в кафе поблизу власних домівок, позбавили в цей день конституційних прав, закривши майже на добу в кабінетах Київського райвідділу міліції без води та їжі та не повідомивши про їх затримання рідних. Причиною стало те, що 28 червня приблизно о 21.30 в цьому кафе зчинилась бійка між добре випившими молодиками. В результаті в одного з них настала смерть від крововиливу в мозок.
29 червня о 4-й ранку десятки громадян, що були під час бійки в кафе, були затримані, в порушення ст.30 Конституції України прямо у власних помешканнях, доставлені до міліції, де їх допитували протягом кількох годин, позбавивши права на захисника, на повідомлення родичам про своє затримання, на їжу. на елементарне людське поводження. Лише через 12 годин після затримання їх було доставлено до суду для винесення постанови про адміністративне порушення згідно ст.173 КУпАП (дрібне хуліганство). "Нам треба їх посадити і ми їх посадимо", - заявив керівнику центру "Солідарність проти корупції в судах Полтави" Валентину Волошину один з офіцерів міліції. Суддя-жінка не могла винести незаконне рішення стосовно затриманих хворих жінок і тому у вихідний день викликали голову районного суду, але й той під силою доказів про фальшування міліціонерами протоколів про скоєння хуліганства відклав слухання на понеділок. Цього разу профактивістам та адвокату-члену профспілки "Солідарність" Тарасу Алефіренку вдалося зупинити "ментовський безпредєл", але що буде завтра?

30-06-2007 08:19 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1183180745.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua