першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Що спонукає вінницьких студентів давати хабарі?

05-07-2007 19:14 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1183652088.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Відбулася прес-конференція Вінницької обласної громадської організації «Наше Поділля» та ініціативної групи «Життя яскраве» з приводу презентації нового антикорупційного проекту «Подолати корупцію у вузах – подолати дракона в собі».
Проект має на меті - Актуалізація проблеми негативних наслідків хабарництва у вузах м. Вінниці для студентів, населення Вінницької області та залучення студентів до проведення актикорупційних заходів. А також дослідження мотивації студентів до хабарництва.

В рамках прес-конференції було представлене: вуличне опитування студентів щодо наявності досвіду хабарництва у ВУЗах, анонсовані майбутні заходи проекту, а також оголошено конкурси для студентів і не тільки по написанню есе та проекту соціального ролика спрямованого привернути увагу студентів на негативні наслідки корупції.

Молоді люди висловили думку, що корупція у вузах – це відверте шахрайство, хоча і в різних формах. Студент перестає брати на себе відповідальність за своє навчання. В результаті постає питання: чи хочемо ми мати лікарів, які займалися шахрайством під час іспиту з анатомії; менеджерів, які не можуть взяти на себе відповідальність; державних діячів, які насправді не вивчили економіку, – навіть якщо їх академічні посвідчення вказують на протилежне? Ми залежимо від того, наскільки наші академічні інститути зможуть гарантувати відповідність посвідчень, які одержують випускники, рівню їхніх знань. Під час реалізації проекту ми намагатимемося з’ясувати, що тут відбувається не так і чому?
Проект «Подолати корупцію у вузах – подолати дракона в собі» реалізується у рамках програми "Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні "Гідна Україна".
Додаткову інформацію про захід
можна отримати написавши на monp@ukr.net

05-07-2007 19:14 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1183652088.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua