першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В Полтавському ІТТ УМВС продовжують катувати затриманих

07-07-2007 09:26 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1183789581.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В 2004 році в інтересах одного з кандидатів в Президенти України влада, виконавцем волі якої в Полтаві був Полтавський У(Б)ОЗ, кидав до ІТТ найактивніших прихильників іншого кандидата - В.Ющенка.За грати кинули дві 50-річні жінки - профактивістки Полтавської "Солідарності". До жінок було застосовані середньовічні засоби катувань- двічі на день роздягали наголо та насміхалися над ними, заставляли розсовувати сідниці на очах один в одного та наглядачів. Жінок було позбавлено права на елементарні санітарно-гігієнічні засоби, білизну. Замість ложки їм було видано поїлки для напоювання курей. Жінки подали позов до суду про відшкодування моральної шкоди, але в ІТТ, замітаючи сліди, було знищено повністю документацію з адресами осіб, що перебували разом з профактивістками в одних камерах і тому свідків скоєння злочинів працівниками міліції встановити важко. Більше того, захищаючись в суді, начальник ІТТ Сізов,надав суду фото, на якому зображено замість "шконок" звичайні ліжка з білизною. Звичайно, корумпований суд "взяв до уваги" те, що клопів в ІТТ труїли, бо були надані акти про дезинфекцію. На суд та свідків з метою виправдати злочинні дії міліціонерів чиниться шалений тиск, погрози фізичної розправи тощо, а представник УМВС в Полтавській області обіцяє, крім того, сфабрикувати нову кримінальну справу та вимагає відкликати позовні заяви.
У випадку відмови від задоволення позовних вимог жінки, яких катували в Полтавському ІТТ, мають намір. звернутися до міжнародних організацій та Європейського суду з прав людини.

07-07-2007 09:26 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1183789581.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua