першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

По камері я пересувалась навпомацки, спати вночі не могла

08-07-2007 17:22 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1183904566.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

відібрав у мене окуляри. Всі 11 діб я нічого не їла.
Клопи всю ніч плигали на всі незахищені ділянки мого тіла, кололи своїми голками, а на ранок сорочка була неначе в горошок від крв"янистих плям. Але я нічого цього не бачила, бо охоронник за наказом начальника ІТТ відібрав окуляри і по камері я пересувалась навпомацки.
Саме за наказом начальника Полтавського ІТТ Сізова, до СІЗО мене відпрвавили лише через 11 діб, виправивши запис в журналі для затриманих. Працівники ІТТ вимагали в мене підписати якісь протоколи, які заготовили в Полтавському УБОЗі.
Кожного ранку та вечора мене роздягали наголо наглядачі-жінки, примушували розставляти стегна для обшуку та насміхалися над покаліченим клопами тілом.
Тоді мені загрожували ув"язненням терміном від 8 до 15 років, а коли сфальшоване обвинувачення луснуло в суді, то я подала позов до суду про відшкодування шкоди в сумі 120 тис.грн, завданої катуваннями та нелюдським поводженням зі мною в ІТТ. До речі, до працівників Полтавського СІЗО, в якому мене утримували 5 місяців в мене особливих претензій не має. Сізов, який продовжує очолювати ІТТ в судових засіданнях продовжує фальшувати, надаючи суду фотографії, зроблені очевидно в американських тюрмах, на яких зображені ліжка з ковдрами. За всі 11 діб я бачила дерев"яні нари, ні ліжок, ні білизни, ні мила, ні санітарно-гігієнічних засобів не видавали, а те, що передавали рідні в передачах, охоронці викидали на смітник. А представник УМВС в Полтавській області Горобець та начальник ІТТ Сізов, який вдвічі молодший за мене навіть в суді продовжує глузувати над моїми стражданнями. Це самі справжні садисти. Невже в міліції працюють самі покидьки?
Вже четверти рік продовжують знущатися наді мною, двічі суд повертав справу на додаткове розслідування, але доказів моєї вини не здобуто. За Конституцією я невинувата, але до мене до цього часу працівниками Полтавської прокуратури застосовуються нелюдські методи: погрози фізичної розправи, незаконні обшуки тощо.
Для того, аби суд не допитав в якості свідків моїх сокамерників, Сізов знищив всю документацію, зіславшись на Інструкцію про термін збереження такої документації - 3 роки. За цю соломинку схопилась і прокуратури. Адже свідки скоєння злочину працівниками міліції, прокуратури та Полтавського УБОЗу непотрібні. Але я вірю, що Європейський суд з прав людини допоможе розшукати свідків катувань, які були до мене застосовані в Полтавському ІТТ ПМУ УМВС в області і кати, нарешті, сядуть на лаву підсудних.

08-07-2007 17:22 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1183904566.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua