першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Член правління ДемАльянсу взяв участь у літній академії в Швеції

09-07-2007 10:31 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1183966272.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Однією з головних цілей її проведення було познайомити учасників з програмою планування проектів та сприяти обміну досвідом між представниками з трьох країн та менеджерами KIC.

Протягом перших трьох днів учасники академії брали участь у тренінгах, які відбувалися на базі SIDA (Шведське міжнародне агентство розвитку) в місті Сундсваль, що перебуває на півночі країни. Тож дорогою до цієї віддаленої місцевості була можливість добре роздивитись Швецію.

Навчання передбачало проведення семінарів та тренінгів з програми LFA (програма планування та управління проектами), якою послуговуються міжнародні організації, зокрема, ООН.

Курс видався досить доречним, оскільки всі учасники представляли активні молодіжні організації і потребували додаткових знань з цієї тематики.

На завершення навчання учасники були запрошені на щорічний Конгрес Християнсько-демократичної партії Швеції. Варто відмітити, що організатори створили сприятливі умови для спостерігання та вивчення внутрішньодемократичних процесів у партії. Цей досвід був надзвичайно корисним, оскільки учасники могли побачити як функціонує партійна демократія.

В цілому, проект літньої академії видався успішним. Набуті знання та досвід без сумніву зможуть бути використані в ефективній діяльності Демократичного Альянсу.

http://www.cdyu.org/ukr/index.php?page=news/news187

09-07-2007 10:31 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1183966272.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua