першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Десант на митний пост

12-07-2007 17:11 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1184249508.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Перша група моніторингу Центру „Доброчин” прибула до на митний пост Нові-Яриловичі, Ріпкинського району Чернігівської області для проведення особистого інтерв’ю із громадянами, які пройшли митний контроль. Безпосередньо опитування респондентів відбувається в особистій бесіді, у відсутності сторонніх осіб, що не беруть участь в анкетуванні. Відповіді респондента заносить в анкету інтерв'юер.

За допомогою проведення моніторингу планується з'ясувати реальну ситуацію зі станом корупції в діяльності митної служби на кордоні. Основна мета дослідження – зібрати кількісну інформацію про види, рівень та обсяги корупції під час проходження митного контролю при перетинанні кордону в Чернігівській області і розробити рекомендації для керівництва і працівників митних служб для удосконалення надання державних послуг і зменшення рівня корупції.

Отримані результати можна також буде використати як базові показники для повторного дослідження. Завдяки цьому, можна буде визначити в якій саме сфері відбулися позитивні зміни.

Приємно відзначити готовність прикордонної служби сприяти безпеці інтерв’юерів під час проведення опитування.

Проект здійснюється за підтримки американського народу, що надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Корпорацією Виклики Тисячоліття (MCC) та Менеджмент Системс Інтернешнл (MSI).

MsWord document
frontier1.doc

47.50 Kb

12-07-2007 17:11 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1184249508.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua