першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Онопенка: Полтавські судді відмовляються від державної мови

13-07-2007 06:52 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1184298731.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Скаргу про перехід окремих суддів на російську мову під час судових слухань, яку направили керівники проекту "Солідарність проти корупції в судах" на ім"я Онопенка В.В. розглядала одна з помічників судді Полтавського апеляційного суду гр.Ващенко. Сама вона у відповіді на скаргу зробила висновок про те,що факти наведені в скарзі, не підтвердились виключно на підставі пояснень судді Октябрьського районного суду м.Полтави Блажко І.О., яка допустила грубі порушення Конституції України.Запис судового розгляду, який ми пропонували, прослухати відмовилась.
До речі, сама перевіряюча говорила в державній установі по державних справах виключно російською, на зауваження відвідувачів реагувала грубо: "Езжайте на свою "Бандеровщину" и гаваритє там, как хатите".
Нам незрозуміло, чому Голова Верховного Суду України скаргу громадської організації направив тим, на кого ми скаржимось. Нам дуже хотілося б почути, коли саме судді Полтавської області почнуть виконувати ст.10 Конституції України. Коли судді українцям, що виступають в суді державною мовою припинять пропонувати перекладачів з російської? Ми пропонуємо шановному Василю Васильовичу зібрати суддів Полтавщини до Києва і провести тестування суддів на знання державної мови.

13-07-2007 06:52 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1184298731.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua