першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Медведька: третя бригада полтавських "важняків" знов атакує

13-07-2007 09:12 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1184307140.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Вже третя бригада слідчих з особливо важливих справ продовжує цькувати полтавську профсплку "Солідарність". Цькування цієї громадської організації розпочато ще в середині 2004 року, коли кинули на 5 місяців до тюрми трьох найактивніших членів профспілки за участь у передвиборній кампанії.
Втретє справу за звинувачення за ст.190 ч.2 КК України (шахрайство) суд повертає на проведення додаткового розслідування, оскільки обвинувачення побудоване на припущеннях. І знову десятки "важняків" розслідують цей "особливий злочин", максимальне покарання за який передбачено позбавлення волі аж 3 роки. Виходить, що вбивства, згвалтування інші тяжкі злочини відкладено лиш для того, аби "важняки" довели свою неправедну справу до кінця. Оскільки підсудні відмовляються від застосування до них акту амністії, то представник УМВС Горобець в приміщенні суду заявив: "Якщо не погодитесь на амністію", то щось придумаєм і сядете за пограбування, або за наркотики". Прокурор області не лише не здійснює належного контролю за слідством, а й підписує абсурдні звинувачення, які судом повертаються йому для проведення додаткових перевірок. До речі, вже була спроба міліціонерів підкинути зброю до помешкання голови профспілки Валентина Волошина. Прокуратура п"ять разів відмовляла в порушенні кримінальної справи стосовно міліціонерів, але кожного разу суд такі постанови скасовував. Тож для полтавських грабіжників і вбивць зараз рай - 4-й рік відділ з особливо важливих справ УМВС області займається профспілкою "Солідарність", не до них "важнякам".

13-07-2007 09:12 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1184307140.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua