першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Медведька: Карпачова "замовляла" фальшивки та тиснула на суд

14-07-2007 07:45 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1184388316.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Цікавий документ виявили адвокати при черговому ознайомленню з матеріалами кримінальної справи по звинуваченню профактивістів "Солідарності".

В листі секретаріат Уповноваженого з прав людини ще в серпні 2005 року вимагав у судді Октябрьського районного суду м.Полтави Андрієнко Г.В. якнайшвидше завершити розгляд кримінальної справи по обвинуваченню Волошина В.О.(за інших підсудних забули) та направити копію вироку Уповноваженому ВРУ з прав людини.

На наш погляд це є втручанням в здійснення правосуддя і підпадає під ознаки відповідної статті Кримінального кодексу. Активній прихильниці Януковича до цього часу не вдалося завершити свою темну справу та розправитись з профактивістами, які підтримували іншого кандидата. Справа втретє повернута судом для провелення додаткового розслідування, оскільки докази побудовані виключно на припущеннях.

Підсудні, які відбули в ізоляторі по 5 місяців, готують звернення до Європейського Суду стосовно порушення стст 3,6,8 Конвенції з захисту прав та основних свобод людини.

14-07-2007 07:45 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1184388316.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua