першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ПОБОЇЩЕ БІЛЯ ЛЕНІНА.

15-07-2007 00:42 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1184449331.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

...у нас сьогодні була акція спрямована на вшанування річниці виступу Полуботківців проти леніна та пропозиція про перенесенню цього ідолу з центра Києва.

ми прийшли о 8й годині. преса та телебачення були запрошені на 16.00.

вже о 9й ранку почалися перші провокацій з боку комуняк. одну людину запакували за те, що він ногами позбивав транспоранти з музею совєцької окупації, які ми порозвішували на парапеті по боках від сходинок до леніну. таких дрібних провокацій було купа за день. комуняки топталися на Державних Прапорах, штовхалися, матюкалися, обзивалися, обзивали наших матерів, обзивали наших батьків, нас.

У приватній розмові народний депутат України від КПУ Наливайко Анатолій Михайлович погрожував мені та голові МО СГД фізичною розправою. Матюкався, розмовляв із нами у дуже грубій формі, погрожував нас перестріти десь у провулку та вбити. З цого слів він був судимий у минулому. Відсидів на зоні.

тут його фото та "біографія" http://gska2.rada.gov.ua/pls/site/p_deputat?d_id=2094

близько 14.00 цей депутат в грубій формі зірвав і поламав вудку з Державним Прапором та Плакат музею совєцької окупації, що висів на вудці.

без 10ти на четверту цей депутат почав погрожувати нам всім при міліції фізичною розправою. через 10 секунд від очолив оскаженілий натовп комуняк, які прорвали кільце міліції та почали нас бити. пошматували все. Прапори, плакати, одяг на нас. Нашому хлопцю хлопцю на обличчі розбили окуляри, а обличчя у кров. Почали бити набігший беркут.

Беркут почав пакувати багато комуністів. Комуністи почали битися з беркутом біля входу до метрограду. Місиво та сплетення із тіл на асфальті перед спуском у метроград. Ці тіла належали бійцям беркуту та комуністам.

В кінці нас взяв беркут у кільце і вивів нагору по бульвару Шевченка.

Можу сказати одне -

Міліція з Народом!

Доти, такі як Наливайко будуть у депутатах - не буде України. Місце такої гидоти на нарах!

15-07-2007 00:42 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1184449331.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua