першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Комуно-бандит побив мирних студентів

16-07-2007 00:05 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1184533512.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Молодіжний осередок Союз Гетьманців Державників проводив 14 липня о 16.00 пікетування "пам'ятника" Леніну з вимогою перенесення та встановлення на його місці пам'ятника Гетьману Української Держави Павлу Скоропадському.

Збір активістів почався о 08.00 ранку. Пресу, телебачення, та більшість учасників було запрошено на 16.00.

Різного роду провокації від комуно-бандитів почалися з самого ранку. О 10.00 на парапет праворуч від сходинок до Леніна заліз буйний комуніст і почав ногами трощити та скидати стенди з експозиції музею совєцької окупації, які ми вивісили для огляду всім зацікавленим. Його одразу забрали в "бобік", де він просидів майже до 16.00. Стенди ми поновили.

Подібні дрібні провокації тривали майже постійно. Коли ми почали розгортати великий (6 на 8 метрів) Державний Прапор, комуно-бандити поставали ногами на Знамено Соборної України, топтали та паплюжили Честь Стягу, за який і
під яким боролися та гинули наші Діди та Батьки, під яким наші Матері та Матері наших Матерів народжували нас, молоду Націю Українську...

При моїй спробі врятувати Честь Стягу, та завадити комуно-бандиту топтатися на Прапорі я був відкинутий сильним ударом дебелого комуно-бандита з першої сходинки біля Леніна вниз.

Протягом нашого пікету, комуно-бандити завдавали нам грубих,
матюкливих словесних образ. Багато таких образ мали яскраво виражений гомосексуальний характер з погрозами фізичної розправи.

Трохи осторонь від основного пікету у мене та Олександра Алфьорова, голови МО СГД, відбулася цікава розмова з, як згодом з"ясувалося, народним депутатом України від КПУ, (12-ий номер у списку) Наливайко Анатолієм Михайловичем. Під час розмови він погрожував мені та моєму побратиму фізичною розправою. Погрожував нас перестріти десь у провулку та вбити.Матюкався, розмовляв із нами у дуже грубій формі. Ображав наших Матерів та Батьків. Його образи щодо нас на наших Матерів носили сексуально-збочене забарвлення. З цого слів, він був судимий у минулому.Відсидів на зоні. Урка.
Йому дуже не подобалось навіть те що ми розмовляли з ним українською, яку він називав “телячою мовою”. Про незалежність України він сказав “а кому нужна ваша нєзалєжность?”. Також протягом акції з боку комуністів лунали вигуки, про те, що Державний Прапор України – це «злочинна фашистська символіка Петлюри-Бандери».

Поосилання на сайт ВР, де є його фото та "біографія" -
http://gska2.rada.gov.ua/pls/site/p_deputat?d_id=2094

Посилання на свфтлини «урки-депутата» -
http://burnedsky.livejournal.com/31452.html


Близько 14.00 сей депутат в грубій формі зірвав і поламав вудку з Державним Прапором та плакатом, на якому було намальовано серп та молот принівняний до нацистської свастики. Під шумок інший комуно-бандит намагався викрасти у нас Державний Стяг. На щастя, це йому не вдалося,
дякуючи нашим пильним хлопцям.

О 15.50 депутат Наливайко, користаючись своєю "недоторканістю", почав, у присутності міліції, та використовуючи нецензурні вирази, у грубій формі погрожувати нам всім фізичною розправою.

Через декілька секунд він очолив оскаженілий натовп
комуно-бандитів, які прорвали кільце міліції та почали нас бити. Нам на захист прибув Беркут. Комуно-бандити прорвали кільце Беркуту, та добралися до нас. Били, шматували, рвали. пошматували все. Прапори, плакати, стенди музею совєцької окупації, одяг на нас. Нашому побратиму
на обличчі розбили окуляри, а обличчя у кров. Вони нічого після себе не залишили. Вкрали прапори. Державні стяги порозривали на дрібні шматки.

Беркут почав забирати багато комуно-бандитів до "бобіка". Комуністи почали битися з Беркутом біля входу до «Метрограду». Люди, телекамери, ми всі спостерігали місиво та сплетення із тіл на асфальті перед спуском у
метроград. Ці тіла належали бійцям Беркуту та комуністам. Оскаженіли комуно-бандити, молоді та старі, із звірячим виразом обличчя нападали на всіх. Я якнайшвидше вивів з кільця комуно-бандитів двійко бабусь-патріотів, що стояли пліч-о-пліч із нами. Оскаженілі послідовники катів України могли підняти руку навіть на цих літніх жінок.

Для нашої безпеки беркут взяв нас у кільце і вивів нагору по бульвару Шевченка.

Цей депутати, згідно з сайтом ВР, є член Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин і причин загибелі журналіста Г.Гонгадзе та з'ясування причин зволікання у розслідуванні кримінальної справи.

От вам і відповідь на питання, чому досі не покарані вбивці Гонгадзе!

Ми - молоді патріоти-студенти, що вийшли на площу, щоб висловити своє "НІ!", ми - майбутнє Нації, стали жертами оскаженілих пережитків та нащадків катів Української Нації...

Міліція з Народом! Дякуємо міліції, спецназу та особливо
Миколі Петровичу за захист!

Поки такі бандити, минулі урки, як Наливайко, будуть у депутатах - не буде Єдиної Вільної України. Місце такої мразі на нарах!

Слава Україні! Слава Героям! Смерть Ворогам!

Андрій Батюк, СГД

svynota.jpg
P1010811.JPG
P1010819.JPG
P1010830.JPG

16-07-2007 00:05 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1184533512.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua