першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Докерувались: Захист майбутнього від Януковича-Рудьк.-Шуфрича

18-07-2007 02:37 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1184715428.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Не так давно з рейок зійшов швидкісний потяг. Рудковському це зійшло з рук. Це було лише попередження. Тепер вже палає отруйний фосфор біля Львова. Партія Регіонів тим часом закликає захистити своє майбутнє. Від кого?

На погляд автора, у політичних рекламах від БЮТ та НУ-НС необхідно конкретно і безжально вказувати факти, які вказують на некомпетентність нинішнього горе-уряду, з зазначенням усіх таких кричущих випадків, як сходження експресу з рейок та аварія потяга з отруйними відходами, і неефективна ліквідація аварії (винні міністр транспорту, та міністр з надзвичайних ситуацій), як побиття вболівальників, свавілля міліції в той час, коли в Україні стали масовими збройні пограбування банків ("спаситель"-Цушко), підвищення тарифів тощо.

Абстрактні розмови про новий шлях і корупцію треба неодмінно доповнити конкретними фактами бездіяльності та некомпетентності цих урядовців.

zahist_maybutnyogo_vid_pr2.jpg

18-07-2007 02:37 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1184715428.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua