першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Для Медведька: заплямований мундир прокурора в 1000 000грн

18-07-2007 18:37 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1184773041.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Понад мільйон гривень бюджетних коштів витратили 12 працівників прокуратури, 129 працівників УМВС в Полтавській області на "розслідування" кримінальної справи по обвинуваченню профактивістів "Солідарності" у шахрайстві, яке триває понад три роки. А якшо до цього ще добавити витрати на утримання трьох осіб в ІТТ, зарплату 32 суддів, що розглядали дану справу. Лише на відрядження до Росії по розслідуванню цієї справи працівники Полтавського УБОЗу витратили за три роки близько 100 000 гривень!
Оскільки справа зфальшована досить незграбно, то суди вже втретє повертають справу прокурору Полтавської області для проведення додаткового розслідування в зв"язку з "неповнотою слідства (читай: низькою кваліфікацією прокурорів)та обвинуваченням, побудованим на припущеннях".
Відкинувши всі найважливіші справи (пограбування, вбивства, згвалтування тощо), прокурор області намагається довести хоч якусь провину абсолютно невинуватих громадян. За цей час їм двічі намагались підкинути зброю та наркотики, викрадали їх неповнолітніх дітей з метою примусити їх дати згоду на застосування до них акту амністії. Очевидно прокурор області Войцишен В.Д. буде й на далі викидати гроші на вітер, намагаючись довести дріб"язкове обвинувачення виключно заради честі заплямованого мундира.

18-07-2007 18:37 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1184773041.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua