першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Владу народу, а не мафії - вимога громадськості Полтави

19-07-2007 08:37 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1184823445.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

9 громадських організацій Полтави підтримали ідею Ю.В.Тимошенко з проведення референдуму, в тому числі і з питань надання права громадян відкликати суддів, начальників силових структур області: прокурора, начальника УМВС та управління СБУ.
На даний час вважає переважна більшість громадських організацій, що влада в області є суцільно корумпованою, значна кількість суддів - продажними, а злочинів, за підтримки працівників прокуратури, найбільше скоюють саме працівники правоохоронних органів.
Громадяни занепокоєні тим, що через "куплені" судові рішення, через залежність окремих суддів від тих, хто допоміг їм зайняти посади, через необмежену владу правоохоронних органів, в області фактично не діє Конституція Україна. Порядних суддів в обласному центрі можна порахувати на пальцях однієї руки.
Горе-суддя, горе-прокурор та горе-міліціонер Полтави повинні бути негайно відстороненими від займаних посад відразу ж після проведення референдуму - такаа вимога громадських активістів. Владу повинен контролювати народ, а не мафія.

19-07-2007 08:37 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1184823445.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua