першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Помаранчева влада Одеси встановлює пам'ятник Катерині ІІ

20-07-2007 09:32 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1184913134.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

19 липня в Одесі на площі Потьомкінців відбулося пікетування закладення плити під будівництво пам’ятника Катерині ІІ. Пікетування було проведене одеською міською організацією партії «Свобода», «Тризубом», «Одеською січчю» та іншими козацькими організаціями.
Освячення плити проводив скандально відомий митрополит Агафангел. Слова хвалебних промов на честь вінценосної курви потопали в гучній какофонії з вигуків «ганьба!», «геть московського попа!», «чемодан, вокзал, Россия!» та витті сирен.
Невдовзі трапився інцидент з кореспондентом радіо «Свобода» Ігорем Столяровим. Після того як пан Столяров з метою виконання своїх професійних обов’язків захотів підійти до оточення Агатангела, його почали шарпати і штовхати кілька бритоголових охоронців будівельної кампанії «Мрія», власником якої є депутат одеської міської ради Руслан Тарпан та застосувавши фізичну силу повалили на землю. Присутні при цьому міліціонери ніяк не відреагували на те, що відбувалося, але після закінчення пікетування ці ж правоохоронці з погонами підполковника та полковника міліції виявили посилений інтерес до членів «Свободи». Вони намагалися викликати на розмову тет-а-тет голову одеської обласної «Свободи» Павла Кириленка. Після відмови з боку останнього від цього «рандеву» почали погрожувати йому викликом до міліції у зв’язку з «порушенням громадського спокою з боку свободівців».
Попри все це члени одеської «Свободи», вишикувавшись колоною, залишили площу Потьомкінців з розгорнутими прапорами.
19 липня кореспондент Радіо «Свобода» написав заяву на ім’я начальника Приморського райвідділу міліції в Одесі з вимогою покарати охоронців будівельної кампанії «Мрія», які заважали йому виконувати професійні обов»язки.
Руслан Тарпан обраний до Одеської міської Ради за списками блоку Наталії Вітренко «Народна опозиція».
Пікантності усій справі додає те, що головний промоутер встановлення пам’ятника «німецький курві на російському престолі» - помаранчевий міський голова Гурвіц. Партійні зверхники Гурвіца з «Нашої України» ніяк не коментують таку дуже дивну позицію свого однопартійця.


19 липня в Одесі на площі Потьомкінців відбулося пікетування закладення плити під будівництво пам’ятника Катерині ІІ.

20-07-2007 09:32 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1184913134.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua