першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Український Патріоте, ТИ потрібен Одесі!

20-07-2007 11:52 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1184921540.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Заява козацького брацтва СПАС : Всі в Одесу!

Звернення до всіх українських козаків

Не зважаючи на думку українців, одеська влада продовжує дії по встановленню пам'ятника російській цариці Катерині ІІ, відомій своїми антиукраїнськими діями.

Одеська влада вчергове намагається підсунути як виправдання своїх дій "казку" про те, що Катерина ІІ була засновницею Одеси, і принизити гідність всіх українців встановленням пам'ятника цариці, яка знищила Запорозьке козацтво та закріпачила український народ.

Зустрівши супротив одеських козаків, влада почала діяти силовими методами, спираючись на місцеві антиукраїнські сили. Сьогодні зранку в Одесі почалося силове протистояння, яке може призвести до непередбачуваних наслідків. Українцям вирішили влаштувати "місцеве Придністров'я". Одеські козаки потребують допомоги і підтримки всіх українських козаків! Козацьке братство бойового Звичаю Спас відправляє своїх братчиків в Одесу, і звертається з закликом до всіх козаків України:

Всі в Одесу! На нашій рідній землі проти нас намагаються застосувати силу! Нам не потрібно чужого, ми виборюємо своє! Козаки! Українці! Не дамо зганьбити честі наших славних предків! Не дамо встановити в славному Кочубеї пам'ятника цариці-німкені та її лакеям!

http://spas.net.ua/index.inc.php

20-07-2007 11:52 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1184921540.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua