першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

"Відеовагон" відправиться в дорогу у вересні

20-07-2007 13:04 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1184925880.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Люксембурзький продюсер Франсуа-Донат Етьен зніматиме в Україні художній фільм «Відеовагон».
Режисер фільму Павло Брайло, народився в Молдові, та нині проживає в Берліні. Зйомки пройдуть в Одесі, Молдові, завершальні кадри будуть зняті у Франції. Фільм розповість глядачеві про долю одеського підприємця, що відкрив у потязі «Одеса-Кишинів» свій «відеовагон» (такий собі залізничний кінотеатр). Але у цього ділка виявився талант не тільки до бізнесу, але і до потрапляння у всілякі веселі ситуації. В одній з таких ситуацій і опиниться переможниця конкурсу краси, що прокинулася в потягу без грошей і з хворою головою після вчорашнього святкування своєї перемоги.
Для пошуку актриси на цю роль 14 липня 2007 року в курортному містечку Затока під Одесою продюсер організував конкурс краси «Miss Сinema 2007». Серед членів жюрі були присутні представники Асоціації продюсерів України – Генеральний директор АПУ Марина Лопатьонок і заступник директора Одеської кіностудії Олексій Дронов.
Конкурс проходив на березі моря. Перемогу у ньому отримала Юлія Крінецька. Вже у вересні вона зможе приступити до зйомок. Всі учасниці конкурсу занесені в акторську базу Одеської кіностудії і мають шанс знятися в інших кінопроектах.

20-07-2007 13:04 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1184925880.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua