першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Як воно в Києві правди шукати

20-07-2007 16:29 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1184938199.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Їдучі в поїзді Запоріжжя-Київ 17-го липня 2007-го року розговорився з однією пасажиркою, Калашнік Лідією Семенівною, пенсіонеркою. Було це приблизно так:
- Л.С.: Оце їду в Київ правди шукати...
- Я: Вертайтесь краще назад, я там вчора був - правди не бачив :)
Слово за слово, виявилось, що жінка, відпрацювавши в різних установах при Запоріжсталі (завскладом, завгоспом, тощо) з 1972 по 2003 рік не звільнилась, як це вимагалось від працівників, а продовжила працювати прибиральницею в медсанчастині, бо на той момент опікувала сина, запротореного в лікарню (це окрема жахлива історія), і відповідно мізерної пенсії не вистачало навіть на ліки. В результаті отримала зайвих 2 роки й 4 місяці стажу. Тепер через цей "переробіток" їй з 2004 року завод не виплачує якісь там "квартальні" 120 грн. Оббивши всі пороги в Запоріжжі Лідія Семенівна не знаю з чиєї подачі зібралася в Київ. А коли з"ясувалося що саме до пані Карпачової - я знову порадив жінці вертатися додому з найближчої станції, самі розумієте чому. Врешті решт домовились ми з нею, що я її проведу в Києві за вказаною їй по телефону співробітниками комітету адресою (Інститутська 22) а вона мені потім розповість чим все закінчилось. Візит відбувся 18-го липня 2007-го року, тобто позавчора, десь о 9:30. Прийом громадян вів пан Євтушенко. Розмова тривала не довго. Лідії Семенівні запропонували розбиратися із даною справою в Запоріжжі, в профкомі і т.д. От і все.
Можливо це було навіть і правильно, можливо вирішення даного питання лежить поза межами компетенції славнозвісної установи мадам Карпачової. Тільки от питання: навіщо було ганяти через пів України не молоду жінку, якщо все те саме можна було сказати їй по телефону, адже вона спершу телефонувала?

Отака от банальна історія.

20-07-2007 16:29 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1184938199.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua