першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В Дніпропетровську руйнують історичні пам'ятку

21-07-2007 19:20 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1185034848.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

20-го липня представники корпорації "Даґзбері інк" почали руйнувати костел 19-го століття, який був незаконно відданий у власність цій компанії Дніпропетровською облрадою за часів керівництва цим органом сумнозвісним Павлом Лазаренком. Зараз вони намагаються зруйнувати дах костелу попри протести місцевих католиків та громади міста. І це не зважаючи на те, що споруду визнано архітектурною пам'яткою міста! За попередньою інформацією з певних джерел в приміщенні храму теперешні власники збираються зробити звичайне казино.
Місцева католицька громада продовжує цілодобову молитву під стінами Костелу але її ніби не помічають - ні представники "Даґзбері", ні місцева чи загальноукраїнська влада. Щодо владних органів, то протягом десятка років парафіяни зверталися і до Президента, і до Прем'єр-міністра, а також у всі можливі інстанції міста, області, країни. Жодної реакції з боку влади не було. Ніби в місті не існує цієї болючої проблеми!
Парафіяни мають велике прохання до всіх майданівців! Будь ласка, допоможіть нам в цій скрутній ситуації порушення наших базових прав. Сьогодні в Україні йде наступ на моральні і духовні засади нашого народу. Всі небайдужі - моліться разом з нами, щоб слава Господня засяяла в цьому мільйонному місті! Хто має контакти, з журналістами, чи не байдужими представниками депутатького корпусу, або видними діячами - розкажіть їм про цю ситуацію, посилання з перебігом подій додаються!
Захистимо разом культурну і духовну спадщину нашої країни!
Контакти Дніпропетровської римо-католицької парафії св. Йосипа:
Брат Казимир Гузік OFM Cap (настоятель парафії)
+380679272615.
http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;16549/
http://justus.com.ua/articles/6189.html
http://www.kapucyni.org.ua/ind_ua.html

21-07-2007 19:20 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1185034848.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua