першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Прохання дніпропетровських католиків до віх небайдужих людей

22-07-2007 07:55 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1185080140.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Настоятель наголосив: «Питання Дніпропетровська все більше загострюється. Брати Казимир, Матей і Олександр вже 9 добу разом з парафіянами проводять в молитовному чуванні перед храмом... Закон, фінанси, судові органи, міліція і Служба Безпеки України – на боці олігархів. Нам залишається лише молитва». Він також зазначив, що вирішення питання про повернення храму залежить тільки «від жесту доброї волі Павла Лазаренка», який і є власником церковного приміщення.

У листі від міністр капуцинської провінції отець Блажей Суска закликає: «Я прошу, наскільки це можливо, передати моє прохання у ваших спільнотах та парафіях про приєднання до загальної дев’ятниці. Тут не йде мова про якусь акцію, а про спільне прохання перед Богом за наших братів, про нашу солідарність з ними і про поширення великої слави Божої на Східній Україні».
А руйнування архітектурної пам'ятки продовжується...
http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;16832/

dniprocath2.jpg

22-07-2007 07:55 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1185080140.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua