першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Недільне нашестя орди на Білу Церкву

23-07-2007 09:28 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1185172124.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Учора, 22 липня 2007 року, на Білу Церкву, як татаро-монгольська орда, наїхало десятки автобусів з усієї Київщини. Хочу підкреслити, що в цей день в місті не було ніяких обласних фестивалів мистецтв і ніяких спортивних змагань. Тобто, ніхто нікого в гості не запрошував, навпаки, місто вирішувало наболілу проблему - чи бути будівництву в одному з найзаселеніших районів... металургійного заводу з переробки металобрухту.
Білоцерківською міською Радою, на протязі цього року, серед мешканців міста було проведено соціологічні опитування і референдум, на якому чітко стояло питання - бути в нашому місті чи не бути металургійному заводу. Відповідь громади була однозначною - НЕ БУТИ !
Особливо хочеться підкреслити ту беззаперечну обставину, що Кабінетом Міністрів України заборонено будівництво будь-яких шкідливих підприємств на території четвертої Чорнобильської зони, якою є місто Біла Церква. Але ніщо не спиняє керівництво (Статут яких зареєстрований і самі мешкають не в Білій Церкві)від настирливого бажання будувати у нас завод.
Ходять чутки, що цю біду нам подарував колишній голова Київської облдержадміністрації п.Жовтяк, як плату інвестору за допомогу на попередніх президентських виборах.
Стосовно самої "татаро-монгольської" орди, яка наїхала ціїє неділі до Білої Церкви... щоб агітувати нас, мешканців міста, за побудову металургійного заводу можна написати наступне. Все було організовано і наперед сплановано,навіть кожний агітатор, а серед них було багато дітей шкільного віку (!),мав на голові вирізаний з картону капелюх, на якому було друкарським друком написано "Ми за будівництво заводу !"
Вишукованими колонами наймані агітатори (у приватних розмовах стало відомо, що платили кожному від 50 до 100 гривень)йшли в центр міста і дружно кричали "Ми за будівництво заводу !"
Закінчилося це нашестя на Білу Церкву купою не прибраного сміття і головне, відчуттям незахищенності демократії перед нахабством і безвідповідальністю.
Та, Біла Церква вистоїть, як вистояла напротязі майже тисячоліття і стоятиме Білою на віки !!!

23-07-2007 09:28 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1185172124.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua