першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Ніньзя у Києві! Рекламне рейдерство на Березняках.

03-08-2007 22:46 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1186170369.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти


Ранком 3 серпня мешканці вул.Березняківській,2,прокинулися від дивного шуму-щось довбалося у зовнішні стіни їх квартир. "Сюрприз" подарували ніньзя,що повзали по несучій стіні будинку та сверлили, пробивали-ушкоджувалии її...Згодом виявилося:

3 серпня 2007 року о 8.00-9.00 невідомі проникли на дах будинку по вул. Березняківській 2.

Cпустившись на тросах спеціяльно навчані ніньзя-скалолази з 8-9.00 до 13.00 пошкодили зовнішню несучу стіну старого будинку, довжина ушкодження - 30 метрів, з 8-го по 16-й поверхи!
О 13.00, лише після прибуття загону «Беркуту», руйнівникі повідомили, начебто роботи проводить рекламна агенція «Реклен» (директори Новіков А.В.,Сіренко А.).
Але навіть дільничому інспектору Дніпровського РУВС, Тімошеву П.П., жодного документа «рекламісти» так і не спромоглися надати до кінця робочого дня.
Згодом стало відомо: на дах вони потрапили, попередньо викравши ключа у домового комітету будинку. Питати та попереджати власників квартир ніхто не збирався. Бо, як виявилося, за словами так званого директора так званої агенції, стіна квартир власникам тих квартир не належить. Тобто, 3 стіни у квартирі – належать власнику, а 4-та, від сьогодня, - вже НЕ належить. Отака «залізна логіка» сучасної реклами…
Наразі всі роботи призупинені. Всі мешканці приспокоєні. Розслідуються заяви мешканців та порушення, у т.ч. ст.16 п.1. з-ну України «Про рекламу»: «Зовнішня реклама на територіях, будинках та спорудах розміщується за згодою їх власників..»; «розміщення зовнішньої реклами у населених пунктах провадиться на підставі дозволів, що надаються виконавчими органами міських рад». Питання єдине. Навіщо існують КМДА та Дніпровська районна державна адміністрація, якщо в них дозволу ніхто і не питає?!

Колись, злочинці робили собі хоч якісь потрібні дозволи, сьогодні - суцільному «бєспрєдєлу» дозволів і не треба. Колись, за 1-2 місяці до виборів державці-бізнесмени хоч запитували простий люд, сьогодні – вже і вибори не стають на заваді цілодобовим шахраям…

nin__zya0.jpg

03-08-2007 22:46 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1186170369.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua