першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Провокації - як символ свободи преси?

09-08-2007 00:55 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1186610122.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Добрий день!
Хочу звернути Вашу увагу на спробу чорної PR-атаки з боку газети "Сегодня".
„Середа, 8 августа 2007” – стор. 12 (зокрема 13)
Дві сторінки, присвячені спробам зомбування та гіпнотизування під час реклами, огляд суміжних тематик. Аналіз подібних робіт і т.п. Разом з тим – на малюнку в крайній правій колонці сторінки 12 – на потворній дамочці (з негативним відтінком) – символіка БЮТу, не підписана, але цілковито легковгадувана. При чому, вона зустрічається там двічі.
Подібне нахабство викликає певні думки. По-перше, автори ідеї вочевидь прагнуть, аби символіку побачили СВІДОМО, і обов”язково звернули на неї увагу, мов, ось, і самі маніпуляції намагаються застосувати.
В той саме час, така реакція (особливо – з боку представників БЮТу) і потрібна тим, хто це запустив. Адже в цьому номері в різних формах (чи то фото читачів, чи ще щось) – всюди, як ніколи, фігурують зображення сердець (що правда, абсолютна візуальна тотожність з символом БЮТ має лише названий вище факт). От тоді і буде в них привід сказати, що символ серця викликає асоціації з БЮТ і ЮВТ тільки при переглядання огидного образу і т.п., та ще й не в кого-небудь, а у оточення ЮВТ. В кінці кінців, якщо цей факт поза увагою б і залишили, автори ідеї самі можуть звернути на це увагу „випадково”. Така собі пастка.

09-08-2007 00:55 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1186610122.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua