першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

для Онопенка: в Полтаві є "гарні" судді - висновок кількох грома

10-08-2007 14:32 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1186745575.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Учасники підсумкового засідання по завершенні проекту "Солідарність проти корупції", що проходив на кошти уряду США в 2006-2007 роках, вказали на необхідність найшвидшого проведення судової реформи. Профактивісти підкреслили, що кращих суддів не повинно бути, всі судді повинні бути справедливими, порядними та кваліфікованими. В даний час полтавці лише мріють, щоб судді, які вирішують їх спори, інколи долю, були схожі на тих, які визнані кращими. кращими суддями Полтави визнано: суддю апеляційного суду області Людмилу Тимчук, суддів районних судів Олега Жилку, Олену Чумак, Володимира Шияна, Катерину Сороку, Тетяну Гальченко. Якщо Вашу справу розгляне один з цих суддів - рішення буде справедливим. Якщо Ваша справа в іншого судді - Вам не повезло. - підкреслив один з виступаючих.

10-08-2007 14:32 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1186745575.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua