першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

За вказівкоютКарпачової до в"язниць кидали прихильників Ющенка

13-08-2007 07:36 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1186979777.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Під час виборів Президента раптом були порушені кримінальні справи за ст.149 ч.3 КК України (торгівля людьми)і арештовані лідери громадських організацій, які підтримували В.Ющенка - обласної профспілки "Україна" та міської профспілки "Солідарність". Їм загрожувало від 8 до 15 років позбавлення волі. Трьох літніх жінок катували нарівні з чоловіками. В кримінальних справах знаходяться листи Карпачової, якими вона тиснула на суд, вимагаючи в конкретного судді якнайшвидше винести обвинувальний вирок. Суд зняв безглузді обвинувачення, не дивлячись на те, що прокурор на суді просив суд призначити покарання у вигляді позбавлення волі на 13 років. Обвинувачення в торгівлі людьми зняті. Профактивісти отримали Подяку Президента "за рятування демократії", а Карпачова - орден "За заслуги"... Профактивісти подали позови до держави Україна про відшкодування матеріальної та моральної шкоди. 9 правозахисних організацій вважають, що саме Карпачова мусить відповідати за наесені збитки нарівні з іншими фальсифікаторами. Про беззаконня Карпачової профактивістами, яких було запрошено до представництва ООН в Україні, передано матеріали Спеціальному доповідачу ООН з прав людини пану Амбеї Лігабо.

13-08-2007 07:36 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1186979777.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua