першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Медведька: міліцейський рекет підтримує прокуратура

13-08-2007 08:14 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1186982051.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Якщо Вам хтось не віддає борг, зверніться до Ленінського РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області і мордовороти в міліцейській формі "виб"ють" з боржника навіть проценти по "лічильнику". Звичайно, за відповідну плату.
Якщо ж звернетесь за захистом від "ментовського безпредєлу" до прокуратури Ленінського району м.Полтави, то там в порушенні кримінальної справи відмовлять, одному з міліціонерів оголосять догану "за втручання в цивільно-правові стосунки", після чого міліцонери посеред ночі вдеруться до Вашого будинку і під виглядом проведення "оперативно-розшукових робіт" змусять "подумати над своєю поведінкою". Все це сталося з громадянином Одарченком Станіславом Васильовичем. А рекет здійснювався під керівництвом начальника слідчого відділу вищевказаного райвідділу міліції Тараном В.Б. Догана зніметься, як кажуть, а гроші залишаться. Чи може рекет вже став державним?

13-08-2007 08:14 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1186982051.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua