першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Онопенка: полтавські судді вперто не дотримуються ЦПК Україн

17-08-2007 17:26 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1187360784.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Крім того, суддя Блажко відмовилась проводити судове засіданні в спеціально обладнаному залі, а провела його в своєму кабінеті, причому позивачка була позбавлена мати свого представника - адвоката Алефіренка, якого суддя виставила за двері. До профспілкового центру "Солідарність проти корупції" надійшли десятки скарг на процесуальні порушення вищеназваної судді, серед яких: грубість, невмотивовані відмови в задоволенні клопотань, відмови проводити судові засідання в залі засідань, судова тяганина, упередженість та однобічність при розгляді позовів проти державних установ. Лише можливість відкликання таких горе-суддів дасть надію громадянам на справедливе правосуддя. До речі, призначення цієї особи на посаду судді є незрозумілим громадськості, оскільки на попередній роботі Блажко Ірина Олексіївна допускала правопорушення.

17-08-2007 17:26 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1187360784.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua