першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В Одесі жорстоко побито кандидата в депутати Верховної Ради

20-08-2007 20:59 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1187632789.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

19 серпня, о 5.30, був затриманий кандидат в депутати Верховної Ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Георгій Содоль, разом з ним був затриманий його знайомий Олексій Бетеня.
Георгій Содоль добре відомий в Одесі своєю активною участю в акціях проти встановлення пам’ятника Катерині ІІ.
Затриманих було відправлено до Шевченківського відділення міліції Приморського району м. Одеси, де на протязі 7 годин їх допитували та жорстоко били.
Екзекуцію, яку проводили співробітники міліції, очолював майор Олейник. Затриманих звинувачували в тому, що вони, нібито, робили написи на стінах аерозольною фарбою. Лише після втручання керівника Одеського обласного виборчого штабу ВО «Свобода» Павла Кириленка, їх було звільнено.
Обласний виборчий штаб ВО «Свобода» звернувся з заявою до прокуратури Одеської області з проханням провести перевірку фактів побиття кандидата в депутати Верховної Ради та покарати винних.
Нещодавно в Тюменській області Росії двох співробітників міліції було засуджено за побиття затриманого. Один з них отримав 5 років колонії, інший - 4.
Можливо пану Цушку варто вже почати переймати позитивний досвід наших північних сусідів?

20-08-2007 20:59 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1187632789.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua