першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В Миргороді "чесні вибори" почалися зачисткою соціальної реклами

23-08-2007 18:33 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1187883205.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Щит із соціальною рекламою Президента України В.Ющенка, розміщений по дорозі на Сорочинський ярмарок", 21 серпня серед білого дня було знищено невідомими особами (фото додаються).
Подія сталася у вівторок 21 серпня близько 15 год. на трасі Миргород-В.Сорочинці близько 15 год. На місце події прибула оперативна група Миргородського МРВ УМВС та зафіксувала докази зловмисного знищення біг-борду. Абсолютно зрозуміло, що без троса та важкої техніки тут не обійшлося. Очевидці стверджують, що бачили в той час на місці події трактора та трьох молодиків. Цікаво, що жодна голуба стрічка, якою так рясно уквітчали зелені насадження прихильники партії Регіонів, залишилися незачепленою.
Отже, "чесні вибори" в Миргороді почалися з зачистки Президентської соціальної реклами. Можна лише здогадуватися, що далі миргородців чекають "конкретні" кроки претендентів на перемогу у виборах. Яку оцінку таким крокам дадуть правоохоронні органи буде видно з того, як пройде розслідування вказаної події.

23-08-2007 18:33 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1187883205.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua