першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Ментовсько-прокурорський "безпредєл" в Полтаві активізується

24-08-2007 15:00 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1187956808.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Суд залучив на стороні держави представника прокуратури, оскільки сума в 120 тис.грн загрожує економічним інтересам держави. Тобто судом визнано, що громадянка скоїла неправомірні дії, які загрожують інтересам держави. Бо лише в цьому випадку залучається представник прокуратури на стороні відповідача. Таким чином кати отримали державного захисника, а громадянку, що насмілилась подати позов на злочинців в міліцейській формі, заздалегідь судом визнано такою, що "своїми неправомірними діями може нанести загрозу економічним інтересам держави". Ось який у на "воровской закон" - Закон України "Про прокуратуру",ст.36-1. Крути ним, як хочеш, але злочинця захищай!

24-08-2007 15:00 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1187956808.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua