першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Медведька: представник УМВС в області погрожує громадянам

24-08-2007 15:18 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1187957894.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Причому, жінці, яка майже вдвічі старша нього за віком, міліціонер "тикав", погрожував помістити до тюрми за новою сфабрикованою кримінальною справою. Така ганебна поведінка полтавських міліціонерів вже давно не дивує полтавців. До профспілки надходять десятки листів від ув"язнених, які повідомляють про катування затриманих, про застосування до них нелюдського поводження, позбавлення в спеку води з метою отримання підпису під сфабрикованими "зізнаннями" в скоєнні злочинів. Саме ці "зізнання" і стають основою в обвинувальних вироках. Все більше громадян пропонують внести корективи в назву однієї найбільш корумпованих міліцейських структур - УОЗ, а не УБОЗ. Тобто назвати у відповідності до фактичної, а не декларованої діяльності - Управління організованою злочинністю - УОЗ.

24-08-2007 15:18 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1187957894.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua