першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Медведька: кати в формі продовжують вбивати

25-08-2007 19:26 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1188059207.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Тиждень тому в Ленінському РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області від чисельних тілесних ушкоджень помер затриманий. За версією міліціонерів для дебілкуватих громадян він сам собі наніс тілесні ушклдження. Звичайно цей факт перевіряла прокуратура Ленінського району міста Полтави. Ми вже неодноразово повідомляли про катування навіть дітей в цьому підрозділі міліції. Нерідко міліціонери Ленінського району займаються здирництвом, фальшуванням кримінальних справ, викраденням дітей тощо. За свої "проступки" отримують стягнення від прокурорів. Тобто, без сумнівів, Ленінський райвідділ та прокуратура району скоюють найбільше злочинів, ніж пересічні громадяни. Але за злочини вони, як правило, не відповідають. Ось і це вбивство, найвірогідніше спишуть на самогубство. Бійтесь міліціонера в формі! Невідомо хто то.

25-08-2007 19:26 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1188059207.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua