першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В День Незалежності в Одесі було спалене опудало Катерини ІІ

26-08-2007 19:25 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1188145532.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Цього року, як і завжди, українці Одеси прийшли до пам’ятника Тарасу Шевченку, щоб відзначити головне державне свято – День Незалежності України.
Після того як відбулося фарисейське покладання квітів представниками одеської влади, які виступають за увічнення в Одесі Катерини ІІ, з боку членів ВО «Свобода» у їхній бік почали лунати вигуки «Ганьба!» та «Геть німецьку курву з Одеси!».
Як тільки закінчилася офіційна частина, площу біля пам’ятника Великому Кобзарю відразу ж залишили проплачені «прапороносці» Партії регіонів та луценківської «Самооборони», залишилися члени ВО «Свобода», Тризубу ім. С. Бандери, УРП «Собор», УНП та усі ті, хто прийшов у цей час до Батька Тараса за покликом душі, а не для того щоб за 20 гривень потримати прапори різнокольорових олігархічних кланів.
Відбувся мітинг, на якому промовці говорили про наболіле: про те як Гурвіц повернув собі в Одесі крісло мера завдяки революційному піднесенню українців у 2004 році і як, не задумуючись, зрадив цих самих українців, про недопущення встановлення в Одесі пам’ятника всесвітній повії Катерині ІІ, який команда Гурвіца сором’язливо називає пам’ятником засновникам Одеси. Також говорилося про те, що уся ця «катериноманія» була задумана для того, щоб відволікти увагу громадськості від продажу приморських схилів Одеси, який здійснюються ударними темпами.
По закінченню мітингу членами ВО «Свобода» було принесене, посаджене на кіл та спалене опудало російської цариці Катерини ІІ. Цікаво, що цей епізод одеського мітингу відразу ж потрапив на Інтернет-сторінку Яндекса «Головні новини».
Після закінчення мітингу українці рушили колоною через центр міста до церкви «Різдва Христового», яка розташована на вулиці Пастера. По маршруту проходження колони міліція звільняла дорогу від транспорту. Майоріли прапори, привертаючи увагу одеситів, у центрі колони кілька молодих націоналістів несли на руках величезне синьо-жовте знамено. Під час проходження колони грав духовий оркестр, лунали українські патріотичні пісні. Члени націоналістичних організацій скандували гасла: «Слава Конвальцю… Шухевичу… Бандері!», «Одесі потрібна українська влада!», «Геть Гурвіца!» та інші.
На узбіччі вулиці Пастера несподівано з’явилися кілька молодиків з прапором КПУ. Шанувальники «вічно живого трупа» кричали щось про фашизм у бік колони та їх ніхто не слухав. Вулицею гриміло: «Зродились ми великої години…».
Біля церкви «Різдва Хрестового» колона згорнула символіку і українці почали заходити у церкву, щоб узяти участь у літургії.

26-08-2007 19:25 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1188145532.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua