першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Посол Тейлор вражений корумпованістю влади на Полтавщині

29-08-2007 07:35 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1188362146.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Під час розмови посла США Тейлора з відомими в Україні полтавськими правозахисниками Людмилою Кучеренко та Валентином Волошиним останні подякували уряду США за підтримку на шляху до демократії. Вільям Б.Тейлор подякував правозахисників за мужність в боротьбі з корупцією на Полтавщині. Однак Посол був вражений, що до цього часу в Україні переслідують правозахисників. Як відомо В.Волошин майже 5 місяців перебував у тюрмі за сфальшованим обвинуваченням саме за правозахисну діяльність. З Л.Кучеренко розправились трохи гуманніше - її просто звільнили за надуманими причинами з посади представника Укртелерадіокомітту України. Посол Тейлор заявив про підтримку США руху України до демократії і побажав правозахисникам подальших успіхів в цьому напрямку.

29-08-2007 07:35 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1188362146.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua