першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Бютівце-комуно-регіонал мер Полтави Матківський

01-09-2007 10:45 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1188632713.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В Полтаві введено жорстку цензуру в ЗМІ. Про робочий візит Посла США Вільяма Тейлора інформацію подано виключно в "совковському" стилі - жодним словом не повідомлено про зустріч Посла з громадськими діячами. У всіх газетах, радіо, телебаченні коротко повідомлено, що Посол США Тейлор зустрівся в ході робочої поїздки по Полтавщині з губернатором Валерієм Асадчевим та мером Андрієм Матковським. В той же час Посол Тейлор зустрівся з кількома відомими відомими в Україні правозахисниками в тому числі з Валентином Волошиним, головою Полтавської профспілки "Солідарність" та Людмилою Кучеренко, президентом обласного медіа-клубу. Тейлор високо оцінив боротьбу правозахисників на шляху до демократії, подякував їм за мужність. Волошин та Кучеренко подякували уряду США за підтримку їх ініціатив по боротьбі з корупцією в судах регіону.

01-09-2007 10:45 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1188632713.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua