першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В Одесі чорносотенці жорстоко побили українців

02-09-2007 19:12 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1188749520.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Представники всеукраїнського об’єднання «Свобода», Соціально-Християнської Партії, товариства «Просвіта» прийшли 2 вересня до будинку обласної державної адміністрації. Вони мали за мету передати Президенту України Віктору Ющенку, який мав прибути до Одеси, лист з протестом проти планів відновити пам’ятник засновникам міста, одна з головних композицій якої зображення російської імператриці Катерини Други.
У акції взяли участь кілька десятків активістів українських патріотичних сил.
Альтернативну акцію, на підтримку відновлення пам’ятника засновникам Одеси, проводили і представники проросійської організації «Єдіноє отєчєство». Кілька десятків спортивної зовнішності молодих людей влаштували жорстоке побиття активістів українських патріотичних організацій і партій. Їх били металевими палицями та залізними кастетами. Тих хто падав на землю нападники били ногами.
Під час нападу лідер організації «Єдіноє отєчєство» Валерій Кауров скандував у гучномовець «Бєй бандеровцев».
За словами лідера обласної організації об’єднання «Свобода» Павла Кириленка, кілька працівників правоохоронних органів, які стали свідками нападу, «навіть не робили спроби затримати злочинців. Люди чекали зустрічі з Президентом, а прийшли бандити».
Важкі ушкодження голови і на тілі цього дня одержали голова обласної організації всеукраїнського товариства «Просвіта» Олександр Степанченко, кандидат у народні депутати України від об’єднання «Свобода» Георгій Соболь і член обласної організації Соціально-Християнської партії Віталій Безеда.
Член всеукраїнського об’єднання «Свобода» Сергій Назаренко нині госпіталізований і перебуває у важкому стані у нейрохірургічному відділенні міської лікарні №1.
2 вересня з приводу побиття лідером об’єднання «Свобода» в Одесі Павлом Кириленком подана заява до Шевченківського районного відділу міліції у якій міститься вимога порушити кримінальну справу, виявити і покарати учасників жорстокого побиття.
Голова Одеської обласної держадміністрації Іван Плачков повідомив сьогодні кореспонденту Радіо Свобода, що доручив працівникам правоохоронних органів провести ретельне розслідування. «Міліція розбереться з цим і будемо робити висновки», — сказав Іван Плачков.

news1.jpg
news0.jpg

02-09-2007 19:12 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1188749520.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua