першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Естонці підтримують пам’ятник Визвольній війні

05-09-2007 11:53 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1188982398.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В ході опитування, проведеного фірмою Faktum & Ariko, з'ясувалося, майже половина мешканців Естонії підтримує ідею установки в центрі Таллінна колони з Хрестом Свободи. 44 відсотки опитаних підтримали ідею встановити монумент Libertas в центрі Таллінна.

Ще 29 відсотків не визначились із відповіддю, але, на думку одного з авторів проекту пам'ятника Райнера Стернфельда, ці люди швидше за все підтримають проект у майбутньому.

Водночас, лише 27 відсотків виступили проти.

В ході опитування з'ясувалося, що Libertas користується меншою популярністю в столиці, де проживає чисельна великороська громада: 36 відсотків опитаних підтримали ідею установки монумента. В інших регіонах Естонії прихильників проекту набагато більше — 47 відсотків.

Опитування проведене серед 504 мешканців Естонії.

Робота Libertas перемогла у конкурсі на кращий пам'ятник Визвольній війні естонського народу.

Джерело: http://www.ugraina.org/

Фото проекту: http://www.ugraina.org/news/read/2872.htm

05-09-2007 11:53 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1188982398.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua