першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Зачистка інакомислячих васильківською владою

06-09-2007 23:19 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1189109956.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Напередодні приїзду Юрія Луценка у Васильків, міською владою Василькова було проведено брутальні зачистки вулиць міста від опозиційних до мера депутатів.
Група депутатів Васильківської міської ради (7 із 46-ти), що об′єдналася під гаслом ”Ні політичній корупції в місті” близько місяця тому зорганізували безстрокову політичну акцію.
Міськвиконком подав позов до суду проти ГО ”Європейське суспільство”, члени якої є організаторами акції. 5.09 2007 відбулося судове засідання по цій справі. Представник обвинувачення вимагав заборонити проведення даної політичної акції у зв′язку з плановим ремонтом сцени, поблизу якої розташовано намет опозиціонерів. Відповідачі, натомість, керуючись конституційним правом на зібрання, пропонували перенести намет на інше місце.
5.09 увечері невідомими особами на чолі із Головою Спілки ветеранів Афганістану та засновником газети ”Вечірній Васильків”, який є правою рукою мера Іващенка С.Г. було порізано ножами намет та побито вагончик – громадську приймальню опозиційного депутата Сергія Бірюкова.
6.09. залишки намета було завантажено на трактор і вивезено.
Таким чином міська влада підготувалася до приїзду лідера ”Народної Самооборони” Юрія Луценка. Мовляв, дивіться: ”В Багдаді все спокійно…”
6.09. у Василькові на пресконференції Луценко заявив, що проти нього готуються провокації. Проте, найбільшою провокацією проти їх блоку у Василькові, це є їх членство. Голова Васильківської міської організації ”НСНУ” разом із більшістю депутатів міськради від блоку (крім одного – Бабарика О.Г.) стали на бік міського голови і беруть активну участь у ”дерибані” васильківських земель та комунального майна. Апогеєм ”членської” провокативності є вступ до лав ”НСНУ” того ж І. Гаврилюка.
Власне кажучи, у наметі, який від нього постраждав, транслювалося відео, де Гаврилюк бив та погрожував пістолетом молодому хлопцю, котрий клеїв оголошення, які заборонив клеїти сам Іващенко, адже у них закликали громадян міста прийти послухати річний звіт міського голови. Також представлені й інші цікаві відео матеріали, які показують справжнє обличчя мера та його прибічників. Бажаючі можуть його переглянути на сайті vasilkov.com.ua у міському форумі.
Цікаво було би почути думку колишнього Міністра про васильківське ”кіно”, але всі сліди опозиційної діяльності ретельно зачистили. Суд та міліція міста – підконтрольні меру та залякані, адже розправа над інакомислячими брутальна – просто в дусі кучмізмо-комунізму. Тож не зрозуміло, про які провокації говорив пан Луценко, які чистки рядів обіцяли ”нашоукраїнці” і коли нарешті бандити сидітимуть у тюрмах?

06-09-2007 23:19 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1189109956.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua